כתיבת תוכן ותרגומים

כתיבה היא הבסיס ליצירה של כמעט כל דבר אחר. לסרטונים צריך לכתוב תסריט, לעמוד נחיתה ולבאנרים צריך לכתוב טקסט, ואפילו האסטרטגיה השיווקית חייבת מילים כדי להתקיים.

יחד עם זאת, תחום הכתיבה לא נשאר סטטי אלא מתפתח עם השנים. בתחום קידום האתרים, למשל, האלגוריתם של גוגל משתנה כל הזמן ומחייב התאמות בכתיבה למנועי חיפוש; ברשתות החברתיות, שחקנים חדשים כמו טיקטוק ופיצ'רים חדשים כמו סטוריז מצריכים יצירתיות ויציאה מתמדת מתוך הקופסה; עסקים שמרחיבים את תפוצתם למדינות חדשות מבצעים לוקאליזציה של התוכן בשפה המקומית ועוד.

מה אנחנו יודעים לכתוב?

אנו מציעים מענה טקסטואלי לכל צורך ומטרה של לקוחותינו, בחלוקה לשלושה סוגי כתיבה עיקריים:

כתיבת מוצרי תוכן

תנו לנו נושא והגדירו את הצורך, ואנחנו כבר על המקלדת: תוכן לאתרי אינטרנט עסקיים, מאמרי קידום אתרים (SEO), מאמרים אינפורמטיביים, תוכן שיווקי, פוסטים לפייסבוק/אינסטגרם, עמוד "אודות" או פוסט לבלוג.

כתיבה כחלק מיצירת מוצרים אחרים

מחפשים עיצוב גרפי או צילום ועריכת וידאו? סביר להניח שהמסע שלכם יתחיל בכתיבה: מהטקסט המדויק על הכפתור שאמור להניע את הגולשים לבצע רכישה ועד לתסריט שידגיש את המסר השיווקי בסרטון שלכם.

תרגום תוכן משפה לשפה

מתרחבים למדינה חדשה וזקוקים לתוכן בשפה המקומית? יש לכם אתר באנגלית ואתם מעוניינים לגייר אותו? להצלחה מקסימלית תרצו שהטקסט לא יישמע "מתורגם" אלא כאילו נכתב מלכתחילה בשפת היעד – ולכן כדאי לבחור בשירותי תרגום מקצועיים של מתרגמים וכותבים מנוסים. רק כך תוכלו לוודא שה"קטשופ" לא יהפוך ל"חנות חתולים".

רוצים לשמוע עוד על הדרכים בהן טה מדיה יכולה להרים את העסק שלכם למעלה?